Reference

Reference

Lenka mi pomohla objevit svoji sílu a své přednosti. Její metoda práce pro mne byla velmi efektivní. Sama jsem si osvojila sebekoučovací techniky, zejména mapy a škály, které denně aplikuji do běžného života a díky kterým je můj život zorganizovanější a spokojenější.

Tereza K.

(podnikatelka)


Velmi oceňuji přístup, který Lenka zaujala při vedení workshopu. Bylo to velmi profesionálně a elegantně pojaté, žádné zádrhele či zbytečné množství teorie. Zároveň velmi sofistikovaný a prakticky založený pracovní sešit, který mi jako koučovi velmi vyhovoval. Díky němu jsem si rozšířil svůj repertoár technik pro práci s klienty. Děkuji za možnost být součástí krásného workshopu.  

Martin M.

(osobní kouč)

Dostala jsem se v manželství do bludného kruhu a peru se s otázkou, zda zůstat či nezůstat ve vztahu. Jelikož mi domov opouštějí dospívající děti, kladla jsem si otázku co dál, jak se svým životem naložit. Do cesty mi přišla p. Lenka (na doporučení kamarádky), kterou jsem oslovila a ona si se mnou ihned sjednala setkání. Naše spolupráce trvá pár měsíců a je velice intenzivní, já za to velice děkuji. Díky jejím radám a mnohdy záludným otázkám začínám postupně více poznávat nejen sebe ale i své blízké. Její individuální, kontinuální přístup a spolupráce mi naprosto vyhovuje. Je mi o dost lépe než mi bylo při prvním setkáni. Těším se na další spolupráci, která mi dává řád a uvědomění si sama sebe a svých potřeb.

Kamila 

Kamila D.

(zdravotní sestra)

Kurz probíhal ve velice příjemné atmosféře, při které lektorky velice srozumitelně popisovali téma komunikace a asertivity i s názornými příklady v praxi, proto jsme si mohli konkrétní situace vizualizovat a vyzkoušet si, jak na ně v každodenním životě reagovat. Kurz asertivity probíhal v přítomnosti malých dětí, takže se jim musel kurz přizpůsobit a obě lektorky byly při práci s dětmi velice milé a otevřené.

 Kurz komunikace a asertivity nám dal potřebnou teorii a podnítil nás k jejímu uvedení do praxe. Téma bylo podáno srozumitelně, jasně a s konkrétními případy. Atmosféra kurzu byla příjemná, mohli jsme klást konkrétní otázky, při kterých se rozproudila diskuze.
Kurz komunikace a asertivity s Lenkou a Kateřinou byl pro mě velice přínosným. 

účastnice workshopu Asertivita jako komunikační nástroj

Petrklíč, soukromá MŠ a ZŠ